Koyunevi Köyü Sokakağzı Mah., Assos, Ayvacık, Çanakkale Türkiye
IMG-LOGO         
Anasayfa / KURUMSAL

KURUMSAL

HUZUR, KONFOR VE LEZZETİN ADRESI: ADA MOTEL
 

Çanakkale'nin Ayvacık İlçesinde yer alan el değmemiş tarihi dokusunun yanısıra gün geçtikçe turistik değer kazanan  Assos Sokakağzı mevkii şehrin kalabalığını ve gürültüsünü size unutturacak bir huzura ve sessizliğe sahiptir. 

 

Koyunevi Köyü Asos Sokakağzı tatil beldesinin göz bebeği Ada Motel, bölgenin tek açık yüzme havuzu bulanan tesisidir. 

 

Denize 150 mt mesafede bulunan ve bir aile işletmesi olan Ada Motel güler yüzlü personelleri ile tüm isteklerinize anında yardımcı olacak 7/24 açık resepsiyon hizmetleri vermektedir. 

 

Ada Motel ağaç evler ve taş bina olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. Ağaç evler oda isimleri Koyunevi , Babakale ve Assos iken,  Taş binada ise Gülpınar, Bademli, Kumbağlar,Kocaköy, Balabanlı, Korubaşı, Sivrice, Paşaköy, Koroba, Kadırga, Behramkale, Bektaş olmak üzere 3 ağaç ev 12 taş bina ile  toplamda 15 odamız bulunmaktadır.Ada Motel'in  oda İsimleri  Ayvacık Assos'taki civar köylerden alınmıştır. 

 

Ada Motel emanet bürosu, otel kasası, restaurant ve çamaşırhane sunulan donanım ve hizmetler arasındadır. 

 

Ortak alanlardaki kablosuz internet bağlantısı sayesinde misafirlerimiz,  dış dünya ile iletişimlerini sağlayabilirler. 

 

Bunun yanı sıra, tesis dâhilinde bir bahçe bulunmaktadır. 

 

Bütün odalarda klima, tv uydu yayını, eşya dolabı, 7/24 kesintisiz sıcak su, günlük değişen havlu, banyo buklet malzemeleri ve fön makinası bulunmaktadır. 

 

Deniz kenarında yer alan ve Ada Motel'e ait  Balıkçı Kahvesi  Restaurant ve Beach Club,  yemek yemeyi keyfe dönüştüren Midilli Adası manzaralı restaurantımızda,  serpme köy kahvaltısı ve akşam yemeklerinde zengin deniz mahsüllerini usta şefimizin ellerinden misafirlerimize sunuyoruz.

 

Ada Motel'in kendine ait ücretsiz otoparkı sayesinde değerli misafirlerin araç park etme sorununda ortadan kaldırmaktadır. 

 

Evcil hayvan dostu olan Ada Motel ailenizin evcil dostlarınıda kabul etmektedir. 

 

Denizin ve güneşin tadını dolaysıya çıkarabileceğiniz muhteşem Balıkçı Kahvesi Beach'ten de ücretsiz olarak gün boyu faydalanabilirsiniz.

 

NOT: 0-6 yaş grubu ücretsiz olup 7-10 yaş arası yarı  ücret alınacaktır.